Tomaszów Lubelski - Ognisko muzyczne "Tryton" - tomaszów lubelski, nauka gry na gitarze, lekcje gry, zamość, szkoła muzyczna tomaszów lub, nauka gry na skrzypcach

(386) 260-7095

Muzyka klasyczna

Muzyka klasyczna stanowi podstawowy element rozwoju manualnego. Przygoda
z muzyką powinna zacząć się zatem od grania utworów klasycznych.

Jazz i muzyka rozrywkowa

Jeżeli pasjonuje Cię rock, blues, jazz lub inny rodzaj muzyki rozrywkowej
- zachęcamy do nauki improwizacji.Zajęcia umuzykalniające dla dzieci

Przygotowujemy dzieci do nauki w szkole muzycznej.


       Witamy na stronie internetowej Ogniska muzycznego, którego oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego.

          Ognisko Muzyczne i Studio Wokalne Tryton powstało z myślą o nauce śpiewu oraz gry na instrumentach dzieci, młodzieży i dorosłych. Tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z muzyką uczymy od podstaw, a uczniom, którzy posiadają już pewne doświadczenie muzyczne, pomagamy uzupełniać braki i rozwijać się dalej. Warto byłoby również przypomnieć, jak ważną rolę odgrywa muzyka w życiu każdego człowieka. Przede wszystkim pełni ona funkcję relaksacyjną dla ciała i umysłu, inspiruje, wzmaga kreatywność oraz ułatwia myślenie abstrakcyjne. Jeśli muzyka nie stanie się priorytetem w życiu, zawsze może być piękną pasją i docenianą zdolnością.

      Wszystkich zainteresowanych, dorosłych, młodzież i dzieci, zachęcamy do szerszego zapoznania się z witryną,


„ Już to, że zebrali się z różnych dzielnic miasta, z różnych układów rodzinnych, z różnych mieszkań, domów, widoków ze swego okna, i razem wykonują, czyli razem poddają się rozkazowi zapisanych na papierze dźwięków, jest godne podziwu”.

                                                                                                         Czesław Miłosz, Muzyka